تاریخچه شرکت اصفهان پخت
شرکت اصفهان پخت در سال ۱۳۵۸ فعالیت خود را با تولید ماشین آلات پخت نان آغاز نمود و در این زمینه موفقیت های چشمگیری را بدست آورد. این شرکت در سال ۱۳۶۸ با دریافت استاندارد ماشین پخت نان از پژوهشکده غله و نان، به عنوان شرکتی معتبر در طراحی و تولید اینگونه ماشین آلات مطرح گردید.

این شرکت در سال ۱۳۷۳ با استفاده از دانش و ابتکار متخصصین و صنعت گران خود، برای اولین بار در ایران فر گردان پیتزا را طراحی و تولید نمود. این فر به علت ویژگی های خاص خود مورد استقبال فراوان قرار گرفت و به عنوان یکی از بهترین انواع فر شناخته شد. از این نوع فر تاکنون صدها دستگاه در رستوران های سراسر ایران و برخی کشورهای همجوار، نصب گردیده است.

شرکت اصفهان پخت پس از آن در سال ۱۳۷۴ خط تولید تجهیزات آشپزخانه های صنعتی را به تولیدات خود اضافه نمود و هم اکنون با فعالیت حدود ۵۰ نفر پرسُنل ثابت، در کارخانه ای به مساحت ۷۰۰۰ متر مربع به ساخت و تولید بیش از ۸۰ نوع محصول در رابطه با آشپزخانه های صنعتی، فست فود و همچنین ماشین آلات پخت نان مشغول می باشد.

این شرکت از آغاز تاکنون، فعالیت خود را همواره بر رضایتمندی مشتریان بنا نموده و با به کارگیری آخرین تکنولوژی ها در جهت ارتقای کیفیت محصولات خود کوشیده است و در این زمینه تاکنون لوح های متعددی را دریافت نموده است.
     
 
 
 
   
 
© ۱۳۹۶ کلیه حقوق این سایت متعلق به اصفهان پخت می باشد.